Історія турніра

Міжнародний тенісний турнір KRAVCHENKO CUP є офіційним турніром Європейської федерації тенісу (Tennis Europe) для дітей віком від 10 до 12 років. Даний турнір - це чудова можливість для юних спортсменів отримати кваліфіковану оцінку і рейтингові бали на рівні всієї Європи. Офіційний міжнародний статус і високий рівень організації турніру залучають учасників з різних країн світу.

Турнір традиційно проходить під егідою Федерації тенісу України, на грунтових кортах заміського клубу Grand Admiral Resort & SPA (м. Ірпінь, Київська область).


Українські тенісисти довели всьому світові, що українська школа тенісу має потенціал, щоб ростити талановитих гравців, які можуть представляти країну на найпрестижніших аренах. Більшість лідерів професійного тенісу: Роджер Федерер, Рафаель Надаль, Марія Шарапова в дитинстві активно виступали на турнірах Tennis Europe.

Сьогодні саме KRAVCHENKO CUP дає можливість юним спортсменам випробувати сили в престижних змаганнях рівня Tennis Europe.
Учасників турніру чекає багато сюрпризів, у тому числі вже традиційний майстер-клас від іменитих і заслужених тренерів України та їх вихованців, а також свято гравців та їхніх уболівальників в заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA.