Новини

KRAVCHENKO CUP 2018

3Z6A1521.jpg

 

Турнір з тенісу KRAVCHENKO CUP 2018

 

Друзі,

 

з 3 по 8 вересня 2018 р. в заміському клубі Grand Admiral Resort & SPA відбудеться 10-й Міжнародний дитячий тенісний турнір KRAVCHENKO CUP, який є офіційним турніром Європейської федерації тенісу Tennis Europe. Турнір традиційно проходить під егідою Федерації тенісу України на ґрунтових кортах Admiral Sport Land.

 

Запрошуємо до участі юних тенісистів віком до 12-ти років, для яких ювілейний турнір імені Юрія Кравченка - це відмінна можливість отримати кваліфікаційну оцінку і рейтингові бали на європейському рівні. Офіційний статус і високий рівень організації турніру залучають учасників з різних країн світу.

 

Реєструйтеся на турнір вже зараз на офіційному сайті Європейської федерації тенісу.

 

Крім офіційної спортивної частини, на турнірі передбачено безліч додаткових активностей і сюрпризів, включаючи святкову Burger Party в перший день турніру (3 вересня)!

 

Fitness-tennis збір

 

Щоб підготовка до турніру пройшла ефективно, для учасників турніру, їх батьків, які грають у теніс, і друзів створений Fitness-tennis збір: тижневе проживання в кампусі на території Клубу, харчування, регулярні тренування і насичене дозвілля на свіжому повітрі.

 

Спеціальна пропозиція на період KRAVCHENKO CUP

 

Проживання

 

Для комфорту всіх учасників турніру Grand Admiral Resort & SPA пропонує особливі умови проживання. Крім номерів готелю, в цей період допускається розміщення в окремому кампусі.

 

Кімната в кампусі на території Grand Admiral Resort & SPA розрахована на 4-х осіб. У кімнаті є дворівневі ліжка; туалет і душ - на поверсі. Вартість - 40 євро за кімнату або 10 євро за одне місце в 4-місній кімнаті.

 

При бронюванні номера в готелі Grand Admiral Resort & SPA для учасників турніру діє спеціальна пропозиція - знижка 20%.

 

Харчування

 

Учасники турніру можуть скористатися окремою гастрономічною пропозицією. Вартість комплексного обіду становить 385 грн., вечері - 220 грн.

 

Реєструйтеся і перемагайте разом з Grand Admiral Resort & SPA!

 

Дізнавайтеся детальну інформацію про турнір за тел .:

 

+380 (67) 448 69 25 (адміністратор тенісних кортів)

www.kravchenko-cup.com.ua

 

Для бронювання розміщення і замовлення харчування звертайтеся на рецепцію готелю: +380 (67) 219 41 50, (44) 393 33 57